با ســــلام


به اطـــلاع کلیه کاربران عزیز می رسانیم طی یکی دو روز گذشته تغییراتی در لیست قیمت های سرور مجازی داشتیم که وظیفه خود دانسته دلیل آن را خدمت شما عزیزان عرض نمائیم.

سرورهای اختصاصی خریداری شده از دیتاسنتر را با تخفیف مناسب تهیه می کردیم و دلیل پائین بودن قیمت سرور های مجازی در گذشته نسبت به سایر سرویس دهنده ها این موضوع می باشد.
متاسفانه مدیریت دیتاسنتر امریکائی تصمیم به تغییر سیاست در مورد تخفیف ها گرفته و تخفیف ما را از حدود دو ماه پیش به میزان قابل توجه ای تغییر دادند.
به عنوان مثال سروری را که با 400 هزارتومان در گذشته خریداری میکردیم در حال حاظر بابت تمدید حدود 600 هزارتومان هزینه خواهد داشت.
طی دو ماهه اخیر همه تلاش ما بر ثابت نگه داشتن قیمت سرورها بوده که متاسفانه این موضوع باعث گردید این شرکت مبلغ هنگفتی را متضرر گردد.
لذا سعی ما بر این بوده که کمترین میزان افزایش قیمت را روی سرورها اعمال نمائیم تا شما عزیزان نیز در تمدید سرورهای خود دچار مشکل نشوید.
با توجه به بالا بودن تعداد سرورهای اختصاصی و تکمیل نشدن ظرفیت همه سرورها ، از دوستان عزیز خواهشمندیم در صورتی که قصد تمدید سرور خود را در ماه بعد ندارند حتما با واحد مالی شرکت هماهنگی نمایند تا ما نیز بتوانیم ماه آینده تعدادی از سرورهای اختصاصی را دیگر تمدید ننمائیم.
مذاکراتی نیز با دیتاسنتر فرانسوی انجام گردیده که انشااله به زودی سرورهای جدیدی خریداری نموده و با قیمت پائین تری ارائه خواهیم کرد.

در ضمن دوستانی که نماینده فروش سرورهای مجازی می باشند جهت دریافت کد تخفیف با واحد فروش تماس حاصل نمایند.

در آخر از همه دوستان به دلیل تغییرات به وجود آمده پوزش میطلبیم و امیدواریم با همکاری شما عزیزان در بهبود وضعیت موجود گام برداریم.


با تشکر
امور مالی وبـــــ هاست پرشیا

Monday, October 7, 2013« برگشت